La Casetta Verde

  • Wi-Fi
  • Plaża
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Apartament La Casetta Verde Nicea oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi. Pierwszorzędna lokalizacja w pobliżu katedry. Apartament jest usytuowany około 20 min piechotą od dworca kolejowego Nice-Ville.

Taras jest dostępny dla gości na relaks po męczącym dniu.

Apartament La Casetta Verde oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny, a także jadalnia.

Położony w dzielnicy Les Baumettes, ten apartament oferuje szybki dostęp do lotnisa Nicea-Lazurowe Wybrzeże, w ciągu 15 min jadąc samochodem. Do centrum Nicei można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Aby zwiedzić pozostałą część Nicei, Goście mogą również wsiąść do autobusu na przystanku Grosso Cum, który leży w około 200 m.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near La Casetta Verde Nicea
Acces Direct Promenade Des Anglais - Negresco
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Acces Direct Promenade Des Anglais - Negresco

9.8
Wyjątkowy 34 opinie
27 m od nieruchomości
Le Grand Sud
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Le Grand Sud

8.0
Bardzo dobry 85 opinii
65 m od nieruchomości
USD 193 USD 174
za noc
Nestor&Jeeves - Florida Beach - Studio With Balcony
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nestor&Jeeves - Florida Beach - Studio With Balcony

90 m od nieruchomości
USD 180 USD 162
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    7 km

    Stacje kolejowe

    Gare de Nice-Ville
    1,6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Plaża

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji06088041507NT
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament La Casetta Verde akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament La Casetta Verde nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie La Casetta Verde jest kuchnia?
      W apartamencie La Casetta Verde goście znajdą aneks kuchenny z lodówką.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    7 km

    Stacje kolejowe

    Gare de Nice-Ville
    1,6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    La Casetta Verde Nicea

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij